Pracovní plošiny MP 13 H splňují emisní normu EURO 5

Pracovní plošiny Mitsubichi MP 13 HNabízíme k pronájmu automobilové pracovní plošiny MP 13 H s maximálním dosahem 13,4 metru, jejichž motory splňují přísné emisní normy EURO 5. Proto jsou vhodné pro nižší výškové práce, jako je řezání stromů a dřevin v parcích a zahradách nebo husté zástavbě, kde jsou kladeny požadavky na ekologický provoz.

Ekologicky šetrný provoz

Stejně jako Avia MP 16 je Mitsubishi MP 13 H nepostradatelným pomocníkem v oblasti stavebních, elektrikářských i reklamních prací. Vlastníme 2 stroje s touto pracovní plošinou a jedna z nich využívá elektrického pohonu (380 V). V tomto režimu neprodukuje žádné spaliny a můžete ji efektivně využít v uzavřených halách.

Informujte se o dostupnosti pomocí níže přiloženého formuláře nebo telefonicky na +420 596 733 426 a dohodněte si pronájem pracovní plošiny.

Pronájem špičkových strojů po celé ČR

Specializujeme se na pronájem pracovních plošin v Moravskoslezském kraji. Po dohodě není problém přistavit plošiny na jakékoli místo v České republice. Pracovní plošiny MP 13 H vám pronajmeme s obsluhou, nebo po nezbytném zaškolení bez obsluhy, ale pouze za předpokladu, že vlastníte kartu řidiče. Pro podrobné informace o pronájmu, se podívejte na ceník pronájmu vysokozdvižných plošin.

Technické parametry pracovní plošiny MP 13 H

Technické parametry  
Maximální nosnost klece 225 kg
Maximální pracovní výška 13,4 m
Maximální výška zdvihu 11,6 m
Maximální boční dosah 6,3 m
Rozměry pracovní klece 0,8 x 1,6 m
Emisní norma EURO 5
Technická dokumentace pracovní plošiny MP 13H Pracovní plošiny MP 13 H

Nevyhovuje vám plošina MP 13 H? Pronajměte si jinou!

Hydraulická plošina MP 16

Hydraulická plošina MP 16

Potřebujete plošinu, která dosáhne až do výšky 16 metrů, umožní připojit se na 380V a nabízející lepší jízdní vlastnosti v terénu? Vyberte si hydraulickou plošinu MP 16.

Montážní plošina ATJ 180

Montážní plošina ATJ 180

Potřebujete plošinu pro práci na stavbách a montážní práce v terénu, pro opravu fasád či střech? Výhodou montážní plošiny ATJ 180 je, že se nemusí kotvit. Lze s ní tedy jednoduše popojíždět, i když jste v pracovní poloze v koši.

Manitou AET 150

Teleskopická plošina Manitou AET 150

Bateriová klouboteleskopická plošina je vhodná pro využití do hal a dalších míst s rovným povrchem. Manuální kloubové rameno Manitou 150 AET je schopno pracovat s dobíjecími bateriemi nebo ze sítě.

Montážní plošina Haulote H 15 SX

Nůžková dieselová plošina Haulote H 15 SX

Nůžková dieselová plošina Haulote H 15 SX s podpěrama a ložnou plochou je vhodná k montážím plášťů budov, opravám fasád, nátěrům fasád a podobně.

 
Montážní plošina MP 27-2

Montážní plošina MP 27-2

Hledáte plošinu pro těžkou mechanickou práci na stavbách i v terénu? Vyberte si montážní plošinu MP 27-2 vhodnou i pro opravy vedení vysokého napětí.

 

Chcete pronajmout pracovní plošinu MP 13 H? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.

Naše plošiny v akci

Nátěr mostních konstrukcí na D1

Návěr mostní konstrukce na D1

Ořez stromů v Ostravě Zábřehu

Ořez stromů v Ostravě Zábřehu

Výstavba veřejného osvětlení

Výstavba veřejného osvětlení

Všechny reference >>Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing