31.01.2011 10:22

Vysokozdvižné plošiny na kácení a ořez stromů

ořez stromůPronájímáme vysokozdvižné plošiny za velmi příznivé ceny. Využít je můžete na ořez stromů a na nejrůznější stavební, elektrikářské nebo reklamní služby. K ořezávání stromů a dalším jiným úpravám porostu se hodí všechny vysokozdvižné plošiny z naší nabídky. 

Spolehněte se na naše plošiny, které odpovídají bezpečnostně technickým normám ISO 14001:2005, a které vám značně usnadní práci ušetří čas na stavbách i v terénu. 

Pronájem vysokozdvižných plošin pro ořez stromů se pohybuje již od 410 Kč na hodinu práce. Přesvědčte se v ceníku pronájmu o našich výhodných cenách za pronájem plošin.

Ořez stromů snadno a rychle

Vysokozdvižné plošiny jsou k ořezu stromů přímo ideální. S jejich pomocí zajišťujeme od prosince 2010 pravidelné kácení a ořez stromů v Ostravě Zábřehu. Na této zakázce dlouhodobě spolupracujeme s firmou Vykrut Petr za pomoci vysokozdvižné plošiny MP 27-2. Pro úpravu stromového porostu si však můžete vybrat kteroukoliv plošinu z naší nabídky.

Využijte i vy pronájem našich plošin a kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře. Všechny naše plošiny jsou pravidelně kontrolovány a udržovány v prvotřídním stavu a jsou tudíž naprosto bezpečné.

Podívejte se, jak je snadný ořez stromů díky bezpečným plošinám

Pronájem vysokozdvižných plošin za příznivé ceny Pronájem vysokozdvižných plošin pro stavební, elektrické, reklamní služby a ořezávání stromů Levný pronájem vysokozdvižných plošin

Chcete si pronajmout vysokozdvižnou plošinu na ořez stromů? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing