Vysokozdvižné plošiny pronájem

Vysokozdvižná plošinaPotřebujete-li ke své práci využít vysokozdvižnou plošinu, nabízíme vám možnost pronajmout si ji. Zařízení pronájmu je chvilkovou záležitostí a ceny za pronájem vysokozdvižné plošiny nejsou také nijak vysoké. Podívejte se na naši nabídku vysokozdvižných plošin a objednejte si pronájem přímo zde pomocí kontaktního formuláře.

Pronájem vysokozdvižné plošiny využijete pro opravy vysokého elektrického vedení, pro různé další výškové mechanické práce v terénu i na stavbách. Díky vysokozdvižné plošině se dostanete až do výšky 27 m.

Nemáte-li s obsluhou tohoto stroje zkušenosti, nabízíme vám pronájem vysokozdvižné plošiny i s obsluhou. Zajistíme vám kvalifikovanou osobu.

Chcete si od nás pronajmout vysokozdvižné plošiny? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing