Vysokozdvižná plošina MP 27-2 s pohonem všech kol

Vysokozdvižná plošina MP 27-2Vysokozdvižná plošina MP 27-2 postavená na ověřeném podvozku Tatra se třemi nápravami a pohonem všech kol je vhodná pro opravy vedení vysokého napětí a pro těžké mechanické práce na stavbách a v hůře přístupném terénu.

Nosnost koše dosahuje je 450 kg, proto pojme až pět osob a její dosah je 27 metrů. Pro tyto neocenitelné vlastnosti si vysokozdvižná plošina Tatra MP 27-2 našla pevné místo ve vozovém parku hasičů.

Pokud chcete využít služeb vysokozdvižné pracovní plošiny MP 27-2, volejte na +420 596 733 426  nebo se informujte o dostupnosti.

Schopný pracant do města i terénu

Vysokozdvižná plošina MP 27-2 je vybavena alternativním elektrickým pohonem a zásuvkou na 400V. Proto je možné její nasazení rovněž ve velkých výrobních halách a dalších uzavřených prostorech.

Plošinu si můžete pronajmout na naší centrále v Ostravě, ale objednat si ji můžete pro výškové práce po celém Moravskoslezském kraji. V případě specifických požadavků nás kontaktujte a po dohodě vám můžeme plošinu přistavit na jakékoli místo v České republice. Pro informace o hodinové sazbě a platbě za ujetý kilometr navštivte ceník pronájmu vysokozdvižných plošin.

Technické parametry vysokozdvižné plošiny MP 27-2

Technické parametry  
Maximální nosnost klece 450 kg
Maximální pracovní výška 27 m
Maximální výška zdvihu 25,2 m
Maximální boční dosah 15 m
Rozměry pracovní klece 0,8 x 1,6 m
Emisní norma EURO 2
Technická dokumentace vysokozdvižné plošiny MP 27-2 Vysokozdvižná plošina MP 27-2

Nevyhovuje vám hydraulická plošina MP 27-2? Pronajměte si jinou!

Hydraulická plošina MP 16

Hydraulická plošina MP 16

Potřebujete plošinu, která dosáhne až do výšky 16 metrů, umožní připojit se na 380V a nabízející lepší jízdní vlastnosti v terénu? Vyberte si hydraulickou plošinu MP 16.

Pracovní plošina MP 13 H

Pracovní plošina MP 13 H

Hledáte plošinu pro nižší práce ve výškách, jako je řezání stromů a dřevin v parcích, městech a zahradáchPracovní plošina MP 13 H je výborná do měst, kde je kladen velký důraz na ekologii.

Montážní plošina ATJ 180

Montážní plošina ATJ 180

Potřebujete plošinu pro práci na stavbách a montážní práce v terénu, pro opravu fasád či střech? Výhodou montážní plošiny ATJ 180 je, že se nemusí kotvit. Lze s ní tedy jednoduše popojíždět, i když jste v pracovní poloze v koši.

Manitou AET 150

Teleskopická plošina Manitou AET 150

Bateriová klouboteleskopická plošina je vhodná pro využití do hal a dalších míst s rovným povrchem. Manuální kloubové rameno Manitou 150 AET je schopno pracovat s dobíjecími bateriemi nebo ze sítě.

Montážní plošina Haulote H 15 SX

Nůžková dieselová plošina Haulote H 15 SX

Nůžková dieselová plošina Haulote H 15 SX s podpěrama a ložnou plochou je vhodná k montážím plášťů budov, opravám fasád, nátěrům fasád a podobně.

 

 

Chcete si pronajmout vysokozdvižnou plošinu MP 27-2? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.

Naše plošiny v akci

Nátěr mostních konstrukcí na D1

Návěr mostní konstrukce na D1

Ořez stromů v Ostravě Zábřehu

Ořez stromů v Ostravě Zábřehu

Výstavba veřejného osvětlení

Výstavba veřejného osvětlení

Všechny reference >>Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing