Plošiny pro pohodlné výškové mytí oken

Vysokozdvižné plošiny pro pohodlné výškové mytí okenNabízíme vám k pronájmu vysokozdvižné plošiny vhodné k výškovému mytí oken kancelářských i průmyslových budov. Usnadněte si práci díky našim spolehlivým pomocníkům, které vám zapujčíme za velmi příjemnou cenu.

Plošiny nejen k mytí oken půjčujeme hlavně v OstravěHavířověFrýdku-Místku a okolí. Prohlédněte si náš ceník a přesvědčte se o výhodnosti našich cen.

Výškové mytí oken nemůže být snadnější

samotnému mytí oken ve výškách se hodí téměř všechny námi pronajímané plošiny, je tedy jen na vašem zvážení, která pro vás bude nejvhodnější vzhledem k terénuvýšce budovy a rozsahu prací. V našem autoparku najdete plošiny, které vás zvednou do výšky až 27 metrů a unesou až 450 kg. Pokud jste vlastníkem karty řidičezapůjčíme vám plošiny bez řidiče, čímž na pronájmu výrazně ušetříte.

Využijte atraktivních cenod 410,-/hod za pronájem plošin nejen k výškovému mytí oken.

Kontaktujte nás s dotazem nebo s objednávkou pronájmu plošiny k výškovému mytí oken a my vám obratem odpovíme. S výběrem vhodné plošiny vám rádi poradíme, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře již dnes.

Máte zájem o pronájem plošiny k výškovému mytí oken? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing