Hydraulická plošina MP 16 schopna bez emisního provozu

Kombinovaná hydraulická plošina MP 16 schopna běhu čistě na elektřinuHledáte pracovní plošinu schopnou provozu na elektřinu? Hydraulická plošina MP 16 disponuje elektrickým pohonem a je možné zapojit ji do zásuvky na 380V. V tomto režimu neběží dieselový agregát a neprodukuje zplodiny. Proto hydraulická plošina MP 16 najde uplatnění v halách a dalších vnitřních prostorech podobně jako automobilová pracovní plošina MP 13 H.

Plošina MP 16 nezničí dlažbu ani trávník

Hydraulická plošina MP 16 postavená na ověřeném základu nákladního vozidla Avia, která dokonalým kotvícím systémem společně s vhodným rozložením váhy přispívá k tomu, že nepoškodíte ani zámkovou dlažbu. Nemusíte se obávat jejího použití v historických centrech měst. Nosnost klece nabízí je na hodnotě 225 kg s pracovním dosahem až 16 metrů.

Pokud byste chtěli využít služeb hydraulické pracovní plošiny MP 16, volejte na +420 596 733 426 nebo se informujte o dostupnosti. Obratem vám sdělíme cenu a domluvíme se na termínu.

Flexibilní pronájem pracovních plošin

Pro své terénní schopnosti je hydraulická plošina MP 16 velmi oblíbená mezi firmami, které se zabývají opravou elektrického vedení. Pronájem pracovních plošin zajišťujeme převážně v Moravskoslezském kraji, ale po dohodě je možné plošinu dopravit kamkoli na území České republiky. Po zaškolení si můžete pronajmout hydraulickou plošinu Avia MP 16 bez řidiče, kdy pro její řízení není potřeba karta řidiče. Pokud vás zajímá hodinová sazba, podívejte se na ceník pronájmu vysokozdvižných plošin

Technické parametry hydraulické plošiny MP 16

Technické parametry  
Maximální nosnost klece 225 kg
Maximální pracovní výška 16 m
Maximální výška zdvihu 14,2 m
Maximální boční dosah 8,1 m
Rozměry pracovní klece 0,7 x 2 m
Emisní norma EURO 0
Technická dokumentace hydraulické plošiny MP 16 Hydraulická plošina MP 16 s dosahem až 16 metrů

Nevyhovuje vám plošina MP 16? Pronajměte si jinou!

Pracovní plošina MP 13 H

Pracovní plošina MP 13 H

Hledáte plošinu pro nižší práce ve výškách, jako je řezání stromů a dřevin v parcích, městech a zahradáchPracovní plošina MP 13 H je výborná do měst, kde je kladen velký důraz na ekologii.

Montážní plošina ATJ 180

Montážní plošina ATJ 180

Potřebujete plošinu pro práci na stavbách a montážní práce v terénu, pro opravu fasád či střech? Výhodou montážní plošiny ATJ 180 je, že se nemusí kotvit. Lze s ní tedy jednoduše popojíždět, i když jste v pracovní poloze v koši.

Manitou AET 150

Teleskopická plošina Manitou AET 150

Bateriová klouboteleskopická plošina je vhodná pro využití do hal a dalších míst s rovným povrchem. Manuální kloubové rameno Manitou 150 AET je schopno pracovat s dobíjecími bateriemi nebo ze sítě.

Montážní plošina Haulote H 15 SX

Nůžková dieselová plošina Haulote H 15 SX

Nůžková dieselová plošina Haulote H 15 SX s podpěrama a ložnou plochou je vhodná k montážím plášťů budov, opravám fasád, nátěrům fasád a podobně.

 
Montážní plošina MP 27-2

Montážní plošina MP 27-2

Hledáte plošinu pro těžkou mechanickou práci na stavbách i v terénu? Vyberte si montážní plošinu MP 27-2 vhodnou i pro opravy vedení vysokého napětí.

 

Chcete si pronajmout hydraulickou plošinu MP 16? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.

Naše plošiny v akci

Nátěr mostních konstrukcí na D1

Návěr mostní konstrukce na D1

Ořez stromů v Ostravě Zábřehu

Ořez stromů v Ostravě Zábřehu

Výstavba veřejného osvětlení

Výstavba veřejného osvětlení

Všechny reference >>Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing