Hydraulická plošina k pronájmu

Hydraulická plošina pronájemPotřebujete-li pomocníka pro práce ve výškách, nabízíme vám pronájem hydraulické plošiny. Hydraulická plošina je napájena elektrickým pohonem až 380 V, tak aby vám během práce nezamořovala okolí jedovatými zplodinami nebo jedovatými látkami. Při samotné práci je schopna vás vyvézt až do výše 16 metrů

K dispozici pro vás máme hned několik hydraulických plošin. Jednou z nich je hydraulická plošina MP 16. Model je vhodný pro práce v menších výškách a má výborné jízdní a manipulační vlastnosti. Z těchto důvodu je mezi zákazníky velice oblíbený a často pronajímaný. 

Zapůjčení plošiny MP 16 vám nabízíme za ceny uvedené v ceníku vysokozdvižných plošin. Hydraulickou plošinu si od nás můžete pronajmout jak s obsluhou, tak i bez. Pro její ovládání po vás nebudeme požadovat kartu řidiče, ale stačí, když u nás absolvujete zaškolení.

Chcete si pronajmout hydraulickou plošinu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Plošiny nejen pro Ostravu

Montážní plošiny si můžete objednat pro práci v Ostravě, ale také v Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a okolí. Plošiny zajistíme zkrátka pro celý Moravskoslezský kraj.Kontakt

Vladimír Pánek
U strouhy 176/4
739 32  Vratimov

Tel.: +420 602 970 393


Pro bližší kontaktní údaje
přejděte na stránku Kontakty.

© 2014, Vladimír Pánek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing